İnternette daha hızlı gezdiren video! – En iyi Chrome eklentileri 2020En iyi Chrome eklentileri 2020 videomuz ile karşınızdayız. Bu videomuzda, işlerimi kolaylaştıran pratik Chrome eklentileri neler sıraladık ve sizler için hangiler ne işe yarıyor gösterdik. Bu videodan sonra, tarayıcınızı daha aktif bir şekilde kullanabileceksiniz.

Haberimize gitmek için:

Videoda bahsettiğimiz eklentiler:

Dark Reader:
The Great Suspender:
CrxMouse Chrome Gestures:
Print Friendly & PDF:
Trim: IMDB Ratings on Netflix:
ZenMate Ücretsiz VPN:

Chrome eklentileri ile neler değişiyor?

Chrome eklentileri, farklı görevleri ve işlevsellikleri olan ek yazılımlar olarak karşımıza çıkıyor. Tarayıcınıza bu yazılımları ekledikten sonra, ihtiyacınız olan anlarda kullanabiliyor ve daha hızlı bir şekilde işlerinizi halledebiliyorsunuz. Bugun size sıraladığımız eklentiler arasında, Dark Reader, The Great Suspender, CrxMouse Chrome™ Gestures, Print Friendly & PDF, Trim: IMDB Ratings on Netflix ve ZenMate Ücretsiz VPN gibi eklentiler var. Bu eklentiler sayesinde tüm internet sitelerini karartabiliyor yada herhangi bir VPn programı indirmeden Chrome’u VPN aktif etmiş bir şekilde kullanabiliyorsunuz. Tüm bu eklentilerden ve özelliklerinden videomuzda bahsettik. Açıklamalar kısmında linklerini bulabileceğiniz eklentiler dışında Chrome’un kendi mağazasından da eklentiler bulabilirsiniz.

Videomuzu izledikten sonra YouTube kanalımıza abone olmayı ve videomuzu beğenmeyi unutmayın. İyi seyirler!

Teknoloji videoları ve teknolojiye dair her şey için kanalımıza ABONE Olun ►►

Tüm İnceleme videolarımızı buradan izleyebilirsiniz
►►

ShiftDelete.Net‘i tüm sosyal ağlarda takip edin ;

Instagram ►►
Facebook ►►
Twitter ►►
Google+ ►►

ShiftDelete.Net YouTube hesabı, Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesinin video kanalıdır.

ShiftDelete.Net ile en yeni teknoloji haberlerine, videolu olarak ulaşabileceksiniz.

Tag: chrome web, shiftdeletenet, sdn, canlı yayın, 5 çayı, sdncevaplıyor, video inceleme, en iyi Chrome eklentileri, en iyi Chrome eklentileri 2020, en iyi Chrome eklentileri shiftdeletenet, Chrome eklentileri devre dışı bırakma, en güzel Chrome eklentileri, Chrome reklam engelleme, chrome karanlık mod, internet sitesi Pdf, Chrome vpn eklenti, CrxMouse Chrome Gestures, The Great Suspender

Xem thêm: https://congnghe123.info/category/chia-se

Nguồn: https://congnghe123.info

Trả lời

Email của bạn sẽ không được hiển thị công khai. Các trường bắt buộc được đánh dấu *